All Tables
U15 8s LMS (Winner: Quantock Villages | Runner-up: Wembdon)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U15 11s East (Winner: Crewkerne | Runner-up: Ilminster)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U15 11s West (Winner: Staplegrove | Runner-up: Wiveliscombe)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
-6
U13 11s East (Winner: Yeovil | Runner-up: North Perrott)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U13 11s West (Winner: Ilminster | Runner-up: Taunton B)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U13 8s East (Winner: Curry Rivel (wd) | Runner-up: Shapwick and Polden)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10. Street
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U13 8s West (Winner: Taunton Deane Tornadoes | Runner-up: Fitzhead)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U11 East B (Winner: Middlezoy | Runner-up: Ilminster)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U11 East A (Winner: Shapwick and Polden | Runner-up: Taunton Deane Tornadoes)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U11 West B (Winner: Broadway and Horton | Runner-up: Bishops Hull)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U11 West A (Winner: Staplegrove | Runner-up: Ashbrittle)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0


* represents three conceded matches. See handbook for conditions.
Table last updated on Thursday 13 Dec 2018 20:37:17 GMT
Update table(s) now