All Tables
U15 8s LMS (Winner: Curry Rivel Colts | Runner-up: Crewkerne Crusaders)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U15 11-a-side (Winner: Bridgwater | Runner-up: Taunton Sapphires)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U13 11s East (Winner: Bridgwater Red Sox | Runner-up: Ilminster Bears)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U13 11s West (Winner: Wellington | Runner-up: Bridgwater Blue Sox)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U13 8s East (Winner: Butleigh Thunder | Runner-up: Lympsham and Belvedere)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U13 8s West (Winner: North Curry | Runner-up: Broadway and Horton)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U11 East B (Winner: Bridgwater Blue Sox | Runner-up: Butleigh Thunder)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U11 East A (Winner: Taunton Deane Tornadoes | Runner-up: Lympsham and Belvedere)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U11 West B (Winner: Taunton Deane Greens | Runner-up: Wellington Blacks)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
U11 West A (Winner: Staplegrove | Runner-up: Wembdon Wizards)
Team
Pld
Won
C/W
Lost
C/L
Tie
Can
Ded
NRR
Total
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0


* represents three conceded matches. See handbook for conditions.
Table last updated on Monday 10 Aug 2020 6:45:59 GMT
Update table(s) now